Stoginės

Stoginės

Stoginės konstrukcija yra gaminama iš aukštos kokybės aliuminio profilių, kurie dažomi bet kuria spalva, pritaikant prie fasado, stogo ar langų rėmų spalvos. Danga dedama dvejopa: 16 mm storio itin tvirtas, atsparus ultravioletiniams spinduliams kanalinis polikarbonatas arba saugus 8 mm grūdintas stiklas (*yra techniniai dydžio apribojimai dėl apkrovos). Furnitūra – tik nerūdijančio plieno, ilgaamžė.  Stoginė turi integruotą vandens nutekėjimo lataką.

    

Berėmio stiklo konstrukcija

Ši konstrukcija labai paplitusi, kadangi jos elegancija, saugumas, lengvas dizainas, patogus eksploatavimas. Sistema be rėmelių suteikia puikią galimybę ilsėtis terasoje  nejaučiant diskomforto dėl vėjo gūsių ir labai tinka kraštovaizdžio apžvalgai.

Konstrukcija susideda iš grūdinto 6,  8 arba 10 mm stiklo lakštų, kurie įstatyti į aliuminio profilius sistemos viršuje ir apačioje. Stiklai juda išilgine kryptimi ratukų pagalba ir , pasisukdami 90 laipsnių kampu, suparkuojami angos šonuose. Sistema  gali būti uždaryta, praverta ir visai atvira. Ji yra saugi, kadangi rakinama. Iš tolo terasa atrodo visai nestiklinta, todėl vizualiai namo fasadas nepasikeičia.

    

 

Rėminė stumdomoji įstiklinimo sistema

Aliuminio profilių sistemos leidžia įgyvendinti daugybę  sumanymų. Kombinuojant tarpusavyje stumdomas, varstomas, nevarstomas dalis  galime suprojektuoti ir pagaminti bet tokios konfigūracijos terasos uždengimą. Stiklinant šaltomis rėminėmis aliuminio konstrukcijomis parastai naudojamas 4 arba 5 mm grūdintas arba negrūdintas stiklas. Tokio stiklo storio pilnai pakanka garso ir šilumos izoliacijai padidinti. Tačiau mes galime pajungti savo vaizduotę ir paprastą stiklą pakeisti tonuotu, dekoruotu, apklijuoti ornamentine plėvele ir tokiu būdu dar labiau pagražinti savo terasą , pavėsinę ar verandą. Be to, aliuminio profiliai gali būti nudažyti spalva, atitinkančią ar artimiausią jau esamų langų ar durų spalvai arba prisitaikant prie namo sienų spalvos.

    

Įstiklinta terasa Alytuje

2016 m liepa

Sužinokite daugiau
TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS - PARSISIŲSTI

Sužinokite daugiau

Patogus ir greitas būdas gauti informaciją Jus dominančiu klausimu.

Pasikvieskite matavimo specialistą

Gaukite konsultaciją ir stiklinimo pasiūlymą. Atvyksime ir įvertinsime poreikius Jums patogiu laiku.