Kaunas

Mob. 8 (676) 36 250
El. paštas: info@intornas.lt

Vilnius

Tel. 8 (676) 36 250
E-Mail: vilnius@intornas.lt

Visa produkcija sertifikuota Gaminame patys!

Architektams

Lietuviams patinka balkonai, ypač įstiklinti. Patinka ir įstiklintos terasos prie nuosavų namų. Tai sąlygoja mūsų klimatinė zona. Įsigiję naują butą ar namą gyventojai mato, kad lietus, sniegas, temperatūros svyravimai ardo balkonų ir terasų grindis, patalpa yra nejauki, tik dalinai galima ją eksploatuoti, todėl, ieško sprendimo ir jį randa patalpą įstiklinant.

Todėl pristatome Jums moderniausią balkonų, terasų, lodžijų, pavėsinių įstiklinimo sistemą „Vizyon“, sudarytą iš aliuminio rėmo ir grūdintų stiklų, kurie sudaro ištisinę stiklinę sieną. Ši sistema sukuria komfortabilią ir elegantišką aplinką, sudarydama galimybę naudotis patalpa ištisus metus.

Berėmio stiklinimo esmė – sukurti skaidrią, šviesą puikiai praleidžiančią aplinką, apsaugant išorinį pastato vaizdą nuo nepageidaujamų papildomų vertikalių linijų. Mes suprantame, kad tai ypač aktualu naujos statybos ar renovuojamų namų balkonų erdvėms. Visu plotu pilnai atsidaranti sistema karštą vasaros dieną nepaverčia patalpos „šiltnamiu“. Visi stiklai yra stumdomi ir, suparkuoti viename patalpos krašte, atsidaro į vidų. Todėl nėra jokio streso valant langus!

Ši sistema išsiskiria iš kitų analogiškų rinkoje savo dizainu, išbaigtais konstrukciniais sprendimais nematomais išorėje, tačiau labai svarbiais sistemos ilgalaikiam eksploatavimui ir patikimumui. Pagrindiniai profiliai turi lengvai išgaubtą formą, kuri atlieka dvi funkcijas: suteikia sistemai papildomo stiprumo ir elegantišką dizainą. Varčių stiklajuosčių galai yra dengti plastikinėmis detalėmis, kad suteikia sistemai išbaigtumą.

Grūdinto stiklo lakštai ratukų pagalba lengvai slysta rėmo profiliu į abi puses. Ratukai yra aukštos kokybės su uždaro tipo atraminiais guoliais, kurie yra apsaugoti nuo purvo ir drėgmės. Konstrukcija yra tokia, kad visi kiti stiklai juda rėmelio kreipiančiosiomis ir turi galimybę pasisukti 90 ° . Nustūmus stiklus į vieną ar kitą šoną balkono ar lodžijos erdvę galima atidaryti 100%.

Sistemos Vizyon techninės charakteristikos:

Medžiaga:  Aliuminis-grūdintas stiklas

Stiklo storiai:  6; 8; 10 mm, grūdintas skaidrus, tonuotas

Spalvos ir dažymas:  RAL spalvų katalogas, miltelinis

Komplektuojančių detalių spalva:   Juoda

Maksimalus stiklo panelės plotis:  650 mm

Maksimalus stiklo panelės aukštis:  2800 mm