Kaunas

Mob. 8 (676) 36 250
El. paštas: info@intornas.lt

Vilnius

Tel. 8 (676) 36 250
E-Mail: vilnius@intornas.lt

Visa produkcija sertifikuota Gaminame patys!

Berėmis balkonų ir terasų įstiklinimas

Įstiklinimas berėmėmis stumdomomis-atveriamomis aliuminio konstrukcijomis – pats moderniausias. Ši sistema nekeičia namo fasado vaizdo ir puikiai tenkina gyventojų poreikį turėti apsaugotą nuo lietaus, vėjo, sniego patalpą. Moderni, patogi naudoti, užrakinama. Sistemos judančios dalys sustumiamos į vieną arba abi balkono ar terasos puses ir atveriamos suparkuojant jas lygiagrečiai prie sienos vidinėje pusėje, patalpa tampa visa atvira. Priklausomai nuo konstrukcijos aukščio, naudojami 6, 8, 10 mm storio grūdinti stiklai. Tarp stiklų yra 3 - 4 mm tarpelis, kuris leidžia cirkuliuoti orui net ir tuomet, kai balkonas yra uždarytas. Todėl išvengiama stiklų rasojimo.
Stumdoma aliuminio-stiklo sistema balkonų ir terasų įstiklinimui - sandari, praktiška, lengvai prižiūrima, saugi. Ji patogi, neužima vidines balkono erdvės. Jei balkonas turi atviras šonines sienas, jas įstikliname vitrina, atidaromu langu arba langu, varstomu dviem kryptimis. Priklausomai nuo balkono ar terasos ilgio, gaminame 2-jų, 3-jų arba 4-ių bėgelių sistemą, kad balkonas ar terasa būtų kuo mažiau uždari vasarą. Šia sistema įstiklintiems balkonams galime pagaminti tinklelį nuo vabzdžių. Valant stiklus nebūtina lipti aukštai, galima judančias dalis iškelti ir po nuvalymo vėl jas įstatyti į rėmą, kas sumažina traumų tikimybę. Profiliai dažyti milteliniu būdu, todėl eksploatavimo periodu jų dažyti iš naujo nereikės. Balkonai gali būti įstiklinami ir sistema su varstomais langais. Langai gali būti atidaromi arba varstomi dviem kryptimis. Šoninės vitrinos gali būti pagamintos su orlaidėmis. Tokios saugios rakinamos konstrukcijos ypatingai tinka žemutinių aukštų gyventojams.
Stoginės konstrukcija yra gaminama iš aukštos kokybės aliuminio profilių, kurie dažomi bet kuria spalva, pritaikant prie fasado, stogo ar langų rėmų spalvos. Danga dedama dvejopa: 16 mm storio itin tvirtas, atsparus ultravioletiniams spinduliams kanalinis polikarbonatas arba saugus 8 mm grūdintas stiklas (*yra techniniai dydžio apribojimai dėl apkrovos). Furnitūra – tik nerūdijančio plieno, ilgaamžė.  Stoginė turi integruotą vandens nutekėjimo lataką.
Nuosavų gyvenamųjų namų savininkai dažnai susiduria su dilema: stiklinti ar nestiklinti terasą prie namo? Įstiklinus gyvenamojo namo terasą Jūs sukursite jaukumo zoną, kuri tiesiogiai jungsis su Jus supančia gamta. Gyvenamojo namo terasų įstiklinimas stumdomomis aliumini-grūdinto stiklo konstrukcijomis pagerina gyvenimo kokybę. Lietuvos permainingi orai sudaro daug nepatogumų planuojant laisvalaikį, o įstiklinta terasa galėsite naudotis ištisus metus.
Tvora - labai svarbus gyvenamojo namo ir sklypo elementas. Pasistačius ar nusipirkus namą daugeliui mūsų kyla klausimas, kokią tvorą statyti? Kadangi sklypo perimetras būna nemažas, tai ir investicijos laukia nemenkos. Todėl renkantis tvoros tipą norisi, kad ji būtų ilgaamžė, derėtų prie aplinkos ir gyvenamojo namo ir nereikalautų pernelyg didelės priežiūros. Tvora iš aliuminio profilių plačiai paplitusi įvairiose šalyse dėl savo ilgaamžiškumo, paprastos, bet gražios elegancijos, kuri būdinga šiuolaikiniam namui. Ji gali tarnauti labai ilgai, nereikalauja praktiškai jokios priežiūros, yra atspari gamtos poveikiui, suteikia valdai privatumo. Aliuminio profiliai tvorai yra dažomi milteliniu būdu, kuris išlieka visą tvoros egzistavimo laikotarpį nepakitęs. Spalvinė gama įmanoma plati pagal RAL katalogą, todėl galima pritaikyti prie namo spalvos.

Tvorų iš aliuminio profilių ypatumai ir privalumai:
 • Ilgaamžis gaminys;
 • Nereikalauja jokios priežiūros, dažymo;
 • Nesikeičia gaminio spalva;
 • Atspari atmosferos poveikiui;
 • Berėminis balkonų stiklinimas

  Berėmis balkonų ir terasų stiklinimas modernia ir elegantiška sistema „Vizyon“ taikomas balkonams, privačių namų terasoms, lauko kavinių, restoranų terasų įstiklinimui.

  Plačiau:

  • Sistemos judančios dalys sustumiamos į vieną arba abi balkono puses ir atveriamos suparkuojant jas lygiagrečiai prie sienos vidinėje pusėje.
  • Priklausomai nuo konstrukcijos aukščio, naudojami 6, 8, 10 mm storio grūdinti stiklai.
  • Galima įstiklinti bet kokios konfigūracijos balkoną ,terasą, pavėsinę.
  • Tarp stiklų yra 3 – 4 mm tarpelis, kuris leidžia cirkuliuoti orui net ir tuomet, kai balkonas yra uždarytas. Todėl
  • išvengiama stiklų rasojimo.
  • Ji gerai praleidžia šviesą, saugo nuo dulkių, vėjo, lietaus, sniego.
  • Patogi eksploatacija, lengva priežiūra.